Sklep rowerowy „Bike Atelier” – miejsce w Kartuzach, które warto odwiedzić

Sklep rowerowy „Bike Atelier” – miejsce w Kartuzach, które warto odwiedzić

Wiosna… Jedna z najpiękniejszych pór roku, na którą z utęsknieniem czekają nie tylko zapaleni rowerzyści. Większość z nas nie może się doczekać, by wskoczyć w luźniejsze ciuchy i aktywnie korzystać z uroków słońca. Pytanie, czy należysz do tej grupy, która początek wiosny traktuje jako początek sezonu rowerowego? Czy jesteś z tych, dla których spędzanie czasu na dwóch kółkach jest jedną z największych przyjemności?

Zasadniczo, bez względu na to, jak odpowiesz na wyżej postawione pytanie (twierdząco lub przecząco), chcielibyśmy serdecznie zaprosić Cię w mury sklepu „Bike Atelier” w Kartuzach. Ten sklep rowerowy, który przez wiele lat dostarczył uśmiechu tysiącom osób, z przyjemnością gości zarówno wieloletnich pasjonatów rowerowych, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dwoma kołami. Asortyment dostępny w sklepie z pewnością spełni oczekiwania jednych i drugich. Ale czy to jedyny powód, by zagościć na ul. Węglową 3B? Zdecydowanie nie – powodów jest wiele więcej.

„Bike Atelier”, to nie tylko sklep rowerowy, to również profesjonalny serwis. Jeśli więc posiadasz już rower, o który należycie chciałbyś zadbać, również możesz się tu zgłosić. Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany zakupem, czy serwisem, na osoby odwiedzające „Bike Atelier”, czeka ekipa ludzi, dla których rower to ich „całe życie”. Bardzo chętnie doradzą, wytłumaczą, pomogą w podjęciu najlepszej decyzji. A przyznać trzeba, że podjęcie decyzje może nie być takie proste, bo w samym sklepie spotkamy się z naprawdę szerokim asortymentem. Dlatego profesjonalny zespół pracowników, który doskonale rozumie potrzeby, z pewnością będzie bardzo pomocny. Nie bez znaczenia jest również fakt, że osoby, które planują dłuższą wizytę w sklepie, liczyć mogą na wspólną z personelem, pyszną kawę.

Nie pozostaje nic innego, jak wszystkich czytelników jeszcze raz gorąco zaprosić do sklepu „Bike Atelier” w Kartuzach. Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty. Dla wygody osób, które często nie dysponują czasem w godzinach porannych czy popołudniowych, w każdy wtorek sklep czynny jest aż do godz. 20. To kiedy widzimy się w sklepie?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*