Sierakowice. Policjant na urlopie złapał złodzieja. Chciał ukraść rower

Sierakowice. Policjant na urlopie złapał złodzieja. Chciał ukraść rower

Wczoraj popołudniu dzielnicowy z Komisariatu Policji w Sierakowicach, podczas urlopowego spaceru, zatrzymał na gorącym uczynku złodzieja, który z terenu sklepu ukradł rower o wartości 990 złotych. Zatrzymany 23-latek usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek w Sierakowicach doszło do kradzieży roweru z terenu sklepu. Z obiektu wybiegła kobieta, która – wskazując na uciekającego mężczyznę – oznajmiła, że ten ukradł rower. Całe zdarzenie zauważył będący na urlopie dzielnicowy z Komisariatu Policji w Sierakowicach.

Policjant, nie zastanawiając się długo, ruszył w pościg za złodziejem. Funkcjonariusz zatrzymał mężczyznę, a następnie powiadomił dyżurnego, który zadysponował patrol. Na miejsce przyjechali policjanci, będący w tym czasie na służbie. Mundurowi sprawdzili tożsamość mężczyzny.

Reklamy

Złodziejem okazał się być 23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Skradziony rower oddano przedstawicielowi sklepu, a 23-latek został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. Za kradzież grozi mężczyźnie kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*