Region. „Zakochana” para przyłapana na… miłosnych uniesieniach na przystanku autobusowym

Region. „Zakochana” para przyłapana na… miłosnych uniesieniach na przystanku autobusowym

Podobno miłość nie zna granic, o czym z pewnością przekonana była pewna para na przystanku autobusowym w Szumlesiu Szlacheckim (gm. Nowa Karczma), która dała się ponieść… miłosnym uniesieniom. To nie pierwsza taka sytuacja w pow. kościerskim, bowiem dwa lata temu inną parę przyłapano na uprawianiu seksu na Rynku w Kościerzynie. Tymczasem zdjęcie kochanków z Szumlesia podbija internet. „Brakuje tylko podpisu: w oczekiwaniu na autobus” – pisze jeden z komentujących.

W mediach społecznościowych wczoraj opublikowane zostało zdjęcie pewnej „zakochanej” pary na przystanku autobusowym w miejscowości Szumleś Szlachecki (gm. Nowa Karczma), która zdecydowanie poszła o krok za daleko, jeśli chodzi miłosne igraszki w miejscu publicznym. To nie pierwsze takie zdarzenie w pow. kościerskim.

Dwa lata temu do podobnej sytuacji doszło na Rynku w Kościerzynie, zaś sprawa skończyła się w sądzie. Tymczasem pod zdjęciem z Szumlesia Szlacheckiego nie brakuję kąśliwych komentarzy w internecie: „Wszędzie dobrze, ale na przystanku najlepiej, „Mama zakazuje się kochać w domu to co zrobić, trzeba sobie radzić jakoś”, „Sezon na kleszcze jest, trzeba sprawdzać”.

Reklamy

Czy kościerska policja wie o sprawie? Piotr Kwidziński, oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie oznajmia, że tego rodzaju wykroczenie określane jest jako „nieobyczajny wybryk”, za które grozi kara grzywny do 1500 złotych, areszt lub nagana. Sprawą zajmować się będzie Posterunek Policji w Liniewie, który, jak mówi P. Kwidziński, będzie próbował ustalić tożsamość kochanków.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*