Region. Wyjątkowe miejsce na mapie całego Pomorza. Chcesz je poznać?

Region. Wyjątkowe miejsce na mapie całego Pomorza. Chcesz je poznać?

Zarówno staroświecki gentleman, jak też młoda, aktywna zawodowo osoba pokocha to miejsce – mowa o wyjątkowym lokalu, który stosunkowo niedawno znalazł się na mapie Gdańska. Cigarro Shop & Lounge to miejsce, które nie tylko łączy pokolenia, ale również ludzi z różnych profesji. A to wszystko w bardzo ekskluzywnych, komfortowych wnętrzach, których na próżno szukać gdziekolwiek indziej na Pomorzu.

Cigarro Shop & Lounge Gdańsk to nie pub, biblioteka czy kawiarnia. To zupełnie nowa alternatywa spędzenia wolnego czasu bądź spotkań biznesowych na mapie całego Pomorza. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Luksusowe wnętrze lokalu z pewnością zachwyci nie tylko entuzjastów spotkań w grupie znajomych, ale również miłośników samotnego spędzania czasu w przytulnym otoczeniu, a zarazem delikatnej, intymnej atmosferze.

-Nasz lokal pozwala zrelaksować się, oderwać się od codziennej rutyny, a jednocześnie daje możliwość np. wyrwania się z biura z laptopem, aby popracować w innym, spokojniejszym otoczeniu – mówi manager Iwo Leszczyński. – Za oknem mamy właściwie centrum miasta, jednak wewnątrz lokalu zupełnie się tego nie odczuwa.

Klienci Cigarro Shop & Lounge to ludzie w różnym przedziale wiekowym. Najczęściej są to osoby po 30. roku życia, jednak nie brakuje również takich, którzy dopiero co ukończyli 18. rok życia. Lokal świetnie sprawdza się też jako miejsce spotkań biznesowych w ekskluzywnych warunkach.

-Odbyło się u nas już kilka kameralnych spotkań firmowych kontynuuje Iwo Leszczyński. – Naszym gościom jesteśmy w stanie zapewnić pełną prywatność, gwarantując wysoki komfort. Można powiedzieć, że nasz lokal nie tylko łączy różne pokolenia, ale też ludzi z różnych profesji.

Obsługa Cigarro Shop & Lounge do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie, nie traktując nikogo z góry. Tym samym każdy, kto odwiedzi to miejsce, poczuje się w nim po prostu dobrze i na pewno postanowi wrócić niebawem. Klienci mogą też liczyć na miłą rozmowę z pracownikami lokalu.

Cigarro Shop & Lounge niewątpliwie jest alternatywą dla weekendowego wyjścia na miasto. W miejscu tym można też m. in. śledzić wydarzenia sportowe, a także wziąć udział w różnego rodzaju degustacjach.

Możliwe jest również wykonywanie stylizowanych sesji zdjęciowych w klimacie „Ojca Chrzestnego” bądź „Peaky Blinders”. Lokal znajduje się pod adresem: Podwale Staromiejskie 105/106 w Gdańsku – czynny przez 7 dni w tygodniu od godz. 12 do 22.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*