Region. W DDTVN znów o Kaszubach. Pojawiły się Paulina Węsierska i Kaszubska Influencerka

Region. W DDTVN znów o Kaszubach. Pojawiły się Paulina Węsierska i Kaszubska Influencerka

Program „Dzień Dobry TVN” znów pokazał Karolinę Stankowską, znaną ze swojej działalności jako Kaszubska Influencerka. W dzisiejszym odcinku popularnej „śniadaniówki” po raz kolejny wyemitowany został reportaż o regionalistach z różnych stron Polski. Ponadto w studiu pojawiła się inna kaszubska regionalistka – pochodząca z Mściszewic Paulina Węsierska, która również wykazała się świetną znajomością języka kaszubskiego. Zobacz wideo!

O fenomenie pochodzącej z gminy Przodkowo Karoliny Stankowskiej, znanej głównie jako Kaszubska Influencerka, pisaliśmy kilkakrotnie. Ostatnio jako Sstonkaa zaprezentowała swój teledysk, w którym pojawiły się zarówno akcenty kaszubskie, jak też góralskie, a jakiś czas temu regionalistką zainteresował się śniadaniowy program „Dzień Dobry TVN„.

W swoim dzisiejszym odcinku „śniadaniówka” postanowiła przypomnieć reportaż, związany osobami w Polsce, które promują swoje regiony w internecie. Wśród nich znalazła się oczywiście Karolina Stankowska. Cały materiał obejrzeć można TUTAJ.

Reklamy

Oprócz tego w studiu DDTVN pojawiła się pochodząca z Mściszewic Paulina Węsierska, która nie tylko rozmawiała z prowadzącymi po kaszubsku, ale również zapowiedziała przerwę reklamową w regionalnym języku. Zobacz wideo:

Link do całego dzisiejszego odcinka „Dzień Dobry TVN” zamieścimy niebawem!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*