Region. Rusza casting do filmu fabularnego

Region. Rusza casting do filmu fabularnego

Jesteś mężczyzną w wieku między 18. a 25. rokiem życia? Posiadasz zdolności aktorskie? Jeśli tak, zgłoś się na casting Fundacji „Aby Chciało Się Chcieć” do nowego filmu fabularnego. Więcej informacji w artykule!

Fundacja „Aby Chciało Się Chcieć” ogłasza casting do roli męskiej w filmie fabularnym. Poszukiwany jest mężczyzna w wieku od 18  do 25 lat do roli radykalnego działacza Selbstschutzu – paramilitarnej formacji, złożonej z przedstawicieli niemieckiej mniejszości narodowej, działającej w 1939 roku na Pomorzu.

Mile widziana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego. Rola obejmie kilka dni zdjęciowych we wrześniu i październiku bieżącego roku. Casting odbędzie się 17 sierpnia w siedzibie Kaszubskiego Uniwersytetu Ludowego we Wieżycy.

Reklamy

Zgłoszenia ze zdjęciem oraz kontaktem telefonicznym należy przesyłać na adres ewelina.fundacja@gmail.com. Kontakt telefoniczny – 509 380 267.

Poszukiwani są również statyści do zagrania sceny potańcówki pod „Szadym Bukiem”. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*