Chmielno. Dwie 18-latki poszukiwane do filmu, nawiązującego do „Podróży za jeden uśmiech”

Chmielno. Dwie 18-latki poszukiwane do filmu, nawiązującego do „Podróży za jeden uśmiech”

Czyżby szykowała nam się kontynuacja „Podróży za jeden uśmiech?” Fundacja „Aby Chciało Się Chcieć” ogłasza casting do filmu fabularnego. Główne role mają w nim zagrać dwie dziewczyny w wieku 18. lat. Casting odbędzie się już 23 kwietnia w Chmielnie.

Fundacja „Aby Chciało Się Chcieć” ogłasza casting do filmu fabularnego. Fabuła produkcji nawiązywać będzie do popularnego serialu „Podróż za jeden uśmiech„, a główne bohaterki to autostopowiczki, przemierzające Kaszuby.

Zdjęcia odbędą się w maju, czerwcu oraz ewentualnie lipcu br. (w sumie ok. 6-8 dni zdjęciowych), głównie na terenie Kaszub. Do zagrania głównych ról poszukiwane są 2 dziewczyny w wieku ok. 18 lat. Termin i miejsce castingu – sobota, 23 kwietnia, Lokalna Grupa Rybacka Kaszuby ul. Bukowskiego 2A, 83-333 Chmielno.

Reklamy

Godzina oraz scena do zagrania zostanie podana w mailu zwrotnym. Zgłoszenia należy wysłać na adres ewelina.fundacja@gmail.com z informacjami: imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, miejscowość zamieszkania i zdjęcie. Dodatkowe informacje uzyskać można u Eweliny Karczewskiej-Luhm, tel. 509 380 267 (prosimy o kontakt w godz. 8-16).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*