Puchar Gdyni: nagroda dla najaktywniejszej szkoły! Startujcie!

Puchar Gdyni wciąga do rywalizacji trójmiejskie szkoły! Najaktywniejsza placówka otrzyma 2000 zł do wykorzystania na sprzęt sportowy. W zawodach mogą uczestniczyć nie tylko młodzi biegacze z Gdyni, czy Trójmiasta, ale także innych miejscowości.

puchar-gdyni-17_04_2

Obraz 1 z 1

Fot.: mat. organizatora

Puchar Gdyni to impreza otwarta dla młodych biegaczy. Biegi są bezpłatne, a ich organizacja  na poziomie dużych imprez sportowych dla dorosłych. Każdy z młodych zawodników niezależnie od tego czy ma 3 lata czy 16 może liczyć na należny mu medal, a także puchar – jeśli stanie na podium. Każdy zawodnik bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych.Organizatorami biegów są poszczególne dzielnice Gdyni, ale w biegach uczestniczą również młodzi sportowcy z okolicznych miast. W poprzednim roku frekwencja oscylowała wokół 200-250 zawodników. Teraz, przy zaangażowaniu szkół, organizatorzy liczą na więcej…

Zobacz też: Małe Kaszuby Biegają: Piaśnica 2016 [ZDJĘCIA]

Starty w ramach Pucharu Gdyni odbywają się na kilku dystansach, od 100 m do 2 km. Dystans zależy od wieku i kategorii. Podczas zawodów zarówno rodzice, trenerzy jak i przechodnie z zapałem kibicują biegaczom.

Reprezentanci poszczególnych placówek będą punktowani. Łączna liczba punktów przesądzi o klasyfikacji szkół. Uczestnicy muszą zwrócić uwagę na oznaczenie swojej szkoły podczas zapisów! Aby uniknąć pomyłek organizatorzy przygotowali ściągę:

przedszkola: Przedszkole nr [numer] [miejscowość], np. Przedszkole nr 12 Sopot;

szkoły podstawowe: SP [numer szkoły] [miejscowość], np. SP4 Gdynia;

gimnazja: PG [numer szkoły] [miejscowość], np. PG4 Gdańsk;

licea: [numer] LO [miejscowość], np. VLO Gdynia;

technika: Technikum nr [numer] [miejscowość], np. Technikum nr 3 Sopot;

zespoły szkół: ZS [numer] [miejscowość], np. ZS4 Gdańsk.

Skomentuj: Puchar Gdyni: nagroda dla najaktywniejszej szkoły

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*