Przodkowo. „Przodkowskie Morsy” promowały Kaszuby w Mielnie

Przodkowo. „Przodkowskie Morsy” promowały Kaszuby w Mielnie

Od czwartku do dziś w Mielnie odbywał się Międzynarodowy Zlot Morsów, który oczywiście nie mógłby się odbyć bez Klubu Sportowego „Przodkowskie Morsy”. „Od 3-ech lat corocznie bierzemy udział w zlocie i godnie reprezentujemy pow. kartuski i gminę Przodkowo” – mówi Maria Grot, prezes „Przodkowskich Morsów”. Zobacz zdjęcia!

Szeroko o działalności „Przodkowskich Morsów” pisaliśmy 2 lata temu, kiedy to prezes klubu Maria Grot podkreślała, że morsowanie jest tak naprawdę najbezpieczniejszym sportem ekstremalnym i nie obowiązują w nim żadne ograniczenia wiekowe.

Zobacz również: „Morsowanie to najbezpieczniejszy sport ekstremalny…”

„Przodkowskie Morsy” regularnie promują gminę Przodkowo, jak również całe Kaszuby na różnego rodzaju wydarzeniach dla miłośników „lodowatych kąpieli” – Międzynarodowy Zlot Morsów jest jedną z nich.

Reklamy

Maria Grot podkreśla, że takie imprezy sprzyjają integracji morsów z całej Polski. Na Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie, oprócz oczywiście morsowania, nie zabrakło saun, balii z gorącą wodą oraz wielu innych atrakcji. Zobacz zdjęcia z wydarzenia!

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*