Polska-Kolumbia! To będzie mecz o wszystko

Polska-Kolumbia: mecz o wszystko! [LIGA TYPERÓW]

Ten mecz pokaże, czy jesteśmy dojrzałą drużyną! Mecz z Kolumbią to spotkanie o wszystko. Jak typują wynik tego meczu nasi eksperci? W meczu Senegalem w lidze typerów nikt nie zdobył punktu.

Polska-Kolumbia! To będzie mecz o wszystko
Polska-Kolumbia! To będzie mecz o wszystko

Mundialowe szaleństwo także na zKaszub.info! W związku z Mistrzostwami Świata w Rosji trwa Liga Typerów. Nasi goście typują mecze naszej reprezentacji. Za perfekcyjnie trafiony wynik dostaną 3 punkty, za trafiony rezultat (wygrana, remis, przegrana) 1 punkt. Śledźcie zKaszub.info podczas Mistrzostw Świata i typujcie mecze Polaków!


Aleksander Cybulski, były piłkarz Lechii Gdańsk, uczestnik legendarnego meczu Juventus Turyn – Lechia Gdańsk (1983), a także były piłkarz i trener GKS Cartusi 1923:

Reklamy

 

Mecz dla obu drużyn niesłychanie ważny. Myślę, że niczym żaden z zespołów nie może zaskoczyć przeciwnika. Przy 100% zaangażowaniu naszego zespołu powinniśmy ten mecz wygrać. Stawiam na wynik 3-1 dla Polski.

 

 

 


Ryszard Dawidowski, piłkarz GKS Cartusia 1923:

 

Polska 1 – 2 Kolumbia, niestety pierwszy mecz może nadal siedzieć w głowach piłkarzy, a Kolumbia, która grała w osłabieniu w meczu z Japonią może wykorzystać doświadczenie w ubiegłego mundialu i dyktować warunki gry w meczu z Polską. Naszym rodakom brakuje pewności siebie.

 

 

 


 

Paweł Kapsa, były bramkarz Lechii Gdańsk, obecnie Miedzi Legnica:

 

Po pierwszym meczu entuzjazm lekko mniejszy, ale wiara nadal duża. Lekka korekta składu i myślę, że będziemy w stanie powalczyć o zwycięstwo. Obie drużyny zaliczyły falstart ale jestem pewny, że to my wyciagniemy z tej lekcji wnioski. Polska-Kolumbia 1-0.

 

 

 

 


 

Marian Wnuk-Lipiński, koordynator sportu w gminie Sierakowice:

 

Polska -Kolumbia 2:1. Po pierwszym meczu niestety mamy rozczarowanie narodowe. Zdawałoby się, że zespół taki jak Polska powinien wygrać z Senegalem, ale z drugiej strony faworyci zawodzą, więc w drugim meczu muszą się odkuć. Polska, myśląc o awansie z grupy, musi wygrać oba mecze. Z Kolumbią wierzę że wynik będzie 2:1.

 

 


Dariusz Zelewski, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki, prowadzącej szkółkę piłkarską:

 

1:1 – niestety tym razem przeciwnik równie niewygodny, jak Senegal. Taki wynik niestety nie jest optymalny, ale nie przekreśla naszych szans.

 
 

 

 

LIGA TYPERÓW zKaszub.info:

Miejsce Uczestnik Mecze Punkty
1 Aleksander Cybulski 1 0
2 Ryszard Dawidowski 1 0
3 Paweł Kapsa 1 0
4 Marian Wnuk-Lipiński 1 0
5 Dariusz Zelewski 1 0

A jak głosowali nasi czytelnicy?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*