Połęczyno. Już niedługo V Marsz Nordic Walking z „Kaszubskim Zakątkiem”

Połęczyno. Już niedługo V Marsz Nordic Walking z „Kaszubskim Zakątkiem”

Stowarzyszenie „Kaszubski Zakątek” zaprasza do udziału w V Marszu Nordic Walking z „Kaszubskim Zakątkiem”, który odbędzie się w sobotę 7 maja w Połęczynie (gm. Somonino). Start zaplanowano na godzinę 15, a tuż przed nim odbędzie się rozgrzewka prowadzona przez instruktora.

Początek, jak też koniec marszu odbędzie się w Parku Wiejskim nad Jeziorem Połęczyńskim. Długość trasy – ok. 10 km – Połęczyno – Kamela – Połęczyno. Kategorie wiekowe: Kobiety – do 18 lat, 18 plus, 40 plus. Mężczyźni – do 18 lat, 18 plus, 40 plus.

Marsz będzie prowadzony w formie rekreacyjnej, bez mierzenia czasu uczestnikom. Każdy uczestnik marszu musi mieć ukończone 18 lat. Niepełnoletni muszą mieć pisemną zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych.

Reklamy

Zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie formularza lub telefonicznie. Udział w marszu jest bezpłatny. Na starcie można wypożyczyć kijki marszowe (kto nie ma, a chciałby wziąć udział w marszu). Zwieńczeniem wyprawy będzie wspólne ognisko.

Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 30 kwietnia. Zadanie jest współfinansowane przez gminę Somonino w ramach zadania publicznego o upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu. Osoba do kontaktu – Agnieszka Gleinert-Pobłocka, 536 760 710, stw.kaszubski.zakatek@gmail.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*