Pobiegną wokół Bursztynowej Góry. W niedzielę 600 osób przyjedzie na VII Kolbudzką ’10

Pobiegną wokół Bursztynowej Góry. W niedzielę 600 osób przyjedzie na VII Kolbudzką ’10

W niedzielę 25 sierpnia w Bąkowie odbędzie się kolejna impreza w ramach cyklu Kaszuby Biegają 2019. Odbędzie się bieg na 10 km, biegi dzieci i młodzieży w ramach akcji Małe Kaszuby Biegają oraz rekreacyjne biegi towarzyszące. Łącznie biegać ma ponad 600 osób.

Kolbudzka ’10 to już tradycja w Gminie Kolbudy. W tym roku odbędzie się jej siódma edycja. Trasa wiedzie przez urokliwe tereny leśne wokół Bursztynowej Góry. Start biegu zaplanowano na godz. 13.00. Jednak już o godz. 11.30 rozpocznie się rywalizacja dzieci i młodzieży startujących w cyklu Małe Kaszuby Biegają. Odbędą się biegi na trzech dystansach w 14 kategoriach. Swoje pole do popisu będą miały także przedszkolaki oraz wszyscy chętni, którzy nie biorą udziału w biegu głównym.

Zgłoszeń do biegów będzie można dokonywać w dniu wydarzenia, w biurze zawodów – to informacja dla tych, którzy nie dokonali rejestracji przez Internet.

Reklamy

Oficjalny parking: Restauracja Jastny Dwór – Bąkowo, ul. Wybickiego 9A

Organizatorzy informują, że w godzinach 11:30-14:30 w dniu 25.08.2019 będzie miało miejsce całkowite zamknięcie ul. Otomińskiej w Bąkowie. Za utrudnienia przepraszamy.

Patronat nad wydarzeniem objęli Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Andrzej Chruścicki – Wójt Gminy Kolbudy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*