Pięć medali dla KS „Dziesiątka” na Ogólnopolskie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju!

Pięć medali dla KS „Dziesiątka” na Ogólnopolskie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju!

W miniony weekend trener trzy najlepsze zawodniczki Klubu Strzeleckiego ,,Dziesiątka” Kartuzy brały udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Tarnowie

W miniony weekend trener Klubu Strzeleckiego ,,Dziesiątka” Kartuzy – mimo braku wsparcia ze strony Dyrektora Biura Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego LOK w Gdańsku – zabrał swoje trzy najlepsze zawodniczki na Ogólnopolskie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju do Tarnowa. Pomimo długiej, bo aż 8 godzinnej podróży, Diana i Iza stanęły do walki w karabinie pneumatycznym.

Po ponad godzinnym zmaganiu Diana Malotka- Trzebiatowska zakończyła strzelanie z bardzo wysokim wynikiem, bo aż 622,0 pkt, który zapewnił jej złoty medal. Izabela Frymark w kategorii juniorek z wynikiem 607,9 uplasowała się na 5 miejscu. Następnego dnia w tej samej konkurencji juniorskiej Magdalena Malotka- Trzebiatowska poprawiła swój dotychczasowy rekord życiowy na 609,9 pkt, tym samym zajmując 4 miejsce.

Reklamy

W sobotnie przedpołudnie, wszystkie trzy dziewczyny mierzyły swoje siły w konkurencji 60 strzałów leżąc seniorek i juniorek. W starszej kategorii wiekowej Diana Malotka-Trzebiatowska pobiła swój rekord życiowy prawie o 4 punkty strzelając 619.1 pkt. Do złota zabrakło zaledwie 0.7 pkt. Magdalena również z nowym rekordem 614,0 pkt i wygrała w konkurencji juniorek, Izabela w tej samej kategorii uplasowała się na 14 miejscu.

Ostatniego dnia w rozgrywkach 3×30 strzałów juniorek i seniorek siostry Malotka – Trzebiatowskie znów nie zawiodły. Magdalena po raz trzeci pobiła rekord życiowy o 25 pkt, strzelając 844 pkt tym samym zdobywając brązowy medal wśród juniorek. Natomiast Dianie- 850 pkt zapewniło srebrny medal wśród seniorek, a Iza Frymark zajęła 9 miejsce z wynikiem 813 pkt.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*