Patryk Kaczmarek, kandydat do sejmiku rozdawał jabłka na kartuskim Rynku

Patryk Kaczmarek, kandydat do sejmiku rozdawał jabłka na kartuskim Rynku

„Dzięki naszej dzisiejszej akcji rozdawania jabłek chcemy pokazać, że nowość i świeżość w polityce jest możliwa…” – mówi Patryk Kaczmarek, kandydat do Sejmiku Woj. Pomorskiego, który dziś pojawił się na Rynku w Kartuzach wspólnie z posłanką Wioletą Tomczak.

Kampania wyborcza trwa. Swoją kandydaturę do Sejmiku Woj. Pomorskiego dziś na Rynku w Kartuzach zaznaczył Patryk Kaczmarek, z którym mieliśmy już okazję rozmawiać na łamach naszego portalu. W „stolicy Kaszub” towarzyszyła mu dziś posłanka na Sejm Wioleta Tomczak.

-Rozdajemy jabłka na Rynku w Kartuzach, właśnie jabłka dlatego, że symbolizują świeżość i zdrowie. Chcemy w ten sposób wspierać lokalnych przedsiębiorców, sadowników, a także solidaryzować się z nimi. Chcemy też pokazywać, że nowość i świeżość w polityce jest możliwa – mówi P. Kaczmarek. – Zachęcamy też ludzi do udziału w nadchodzących wyborach, do których nam coraz bliżej.

Reklamy

Zobacz również: Patryk Kaczmarek, kandydat do Sejmiku Woj. Pomorskiego: „Ważne jest to, by obywatele wiedzieli, na co idą ich podatki…”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*