Policjanci z komisariatu w Sierakowicach 9 października zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który próbował uniknąć kontroli drogowej i uciekał autem, a następnie na piechotę. Mężczyzna kierował mimo zakazu, do tego był poszukiwany. Za niezatrzymanie się i kontynuowanie jazdy grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności, niestosowanie się do sądowego zakazu zagrożone jest zaś karą do 5 lat więzienia.
Other News
Bosak i Szymański w Kartuzach. W spotkaniu licznie uczestniczyła młodzież
Niższe podatki, dobrowolny ZUS dla firm i ograniczenie „socjali” dla cudzoziemców – o tym m. in. mówił dziś na kartuskim Rynku Krzysztof Bosak, jeden z liderów Konfederacji. W konferencji prasowej oraz spotkaniu z sympatykami towarzyszył mu Krzysztof Szymański, kandydat do Sejmu z listy partii. Zobacz wideo!
29-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami i posiadał narkotyki
W miniony poniedziałek policjanci z Żukowa zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który prowadził pojazd pomimo braku uprawnień. Ponadto miał on przy sobie amfetaminę. Za posiadanie substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Pałubice. Wypadek drogowy z udziałem 3 pojazdów
Do groźnego wypadku doszło dziś w godzinach okołopołudniowych w Pałubicach (gm. Sierakowice). Jedna osoba trafiła do szpitala.
Michał Kowalski o wysiedleniach z Gdyni
W czasie II wojny światowej z Gdyni wysiedlono tysiące osób. Mieszkańcy, którzy opuszczali miasto, zostawiali tu dorobek życia. Mogli zabrać ze sobą jedynie bagaż podręczny. Mijają 84 lata od wysiedleń ludności polskiej z Gdyni. Z tej okazji w mieście odbyły się oficjalne uroczystości upamiętniające tamte wydarzenia – mówi Michał Kowalski, prezes Stowarzyszenia Nasze Pomorskie.
Od 25. lat jest włodarzem gminy
11 października 1998 roku odbyły się wybory samorządowe. Od tego dnia Andrzej Wyrzykowski piastuje stanowisko wójta gminy Przodkowo.
Kamień węgielny pod salę gimnastyczną w Glinczu wmurowany
Prace przy budowie sali gimnastycznej w Glinczu (gm. Żukowo) idą pełną parą. Za nami wmurowanie kamienia węgielnego.
„Wszyscy na jednego – banda rudego…”, czyli kto zwyciężył w ostatniej debacie wyborczej?
Debaty wyborcze, organizowane przez telewizję publiczną, często budzą skrajne odczucia. Niektórzy uważają je za potrzebne, inni narzekają m. in. na dobór pytań do uczestników, stworzony rzekomo z myślą o jednym ugrupowaniu. Jak było tym razem? Kto Waszym zdaniem wypadł najlepiej w ostatniej debacie TVP? Zobaczcie ją jeszcze raz!
Error thrown
Call to undefined function show_company_list_home()







