Ostrzyce. Trwają poszukiwania 15-latka – AKTUALIZACJA

Ostrzyce. Trwają poszukiwania 15-latka – AKTUALIZACJA

Kartuska policja poszukuje 15-letniego Nikodema Kreft z Ostrzyc (gm. Somonino). Chłopca ostatni raz widziano w środę w Gdańsku Niedźwiedniku, jak wsiadał do autobusu. Od tamtej pory nie kontaktował się z bliskimi. AKTUALIZACJA piątek godz. 7.55 – Jak informuje sierżant Aldona Domaszk, chłopiec odnalazł się wczoraj cały i zdrowy.

Jak informuje sierżant Aldona Domaszk z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, 15-letni Nikodem Kreft z Ostrzyc (gm. Somonino) wyszedł z domu w środę o godz. 7 i poszedł do szkoły. O godz. 14 opuścił placówkę.

Ostatni raz widziano go w Gdańsku Niedźwiedniku o godz. 17.30, kiedy wsiadał do autobusu na ul. Potokowej. Dotąd nie nawiązał z nikim bliskim kontaktu i nie wrócił do domu.

Reklamy

Chłopak ma około 180 cm wzrostu, blond włosy, w dniu zaginięcia miał na sobie granatowe spodnie dresowe, zielone buty, granatowy polar i czarny plecak. Miał przy sobie telefon i legitymację.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w znalezieniu chłopca, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginięcia, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach pod nr telefonu 47 742 22 22.

AKTUALIZACJA piątek godz. 7.55 – Jak informuje sierżant Aldona Domaszk z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, chłopiec odnalazł się wczoraj cały i zdrowy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*