Gołubie Kaszubskie. Co z zaginioną 17-latką? Policja: „Poszukiwania są w toku…”

Gołubie Kaszubskie. Co z zaginioną 17-latką? Policja: „Poszukiwania są w toku…”

Policja wciąż szuka 17-letniej Wiktorii Gdaniec z Gołubia Kaszubskiego (gm. Stężyca) która wyszła z domu dziadków na początku października i nie nawiązała żadnego kontaktu z najbliższą rodziną, nie docierając tym samym do domu rodzinnego. Dla dobra poszukiwań funkcjonariusze nie zdradzają dotychczasowych ustaleń w sprawie.

Do redakcji zKaszub.info wciąż wpływają zapytania, dotyczące poszukiwań 17-letniej Wiktorii Gdaniec z Gołubia Kaszubskiego (gm. Stężyca). O sprawie pisaliśmy na początku października. Dziewczyna wyszła z domu swoich dziadków w Borkowie (gm. Żukowo) z zamiarem powrotu do domu rodzinnego w Gołubiu. Nie dotarła tam jednak ani nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Pierwotnie informacja o zaginięciu pojawiła się na stronie „Śladem Zaginionych„, później zajęła się nią policja. Jak mówi Piotr Gdaniec z KPP w Kartuzach, sprawa cały czas jest w toku. Policjanci z wydziału kryminalnego bowiem regularnie otrzymują różne informacje odnośnie 17-latki.

Reklamy

-Te informacje są weryfikowane przez kryminalnych. Póki co poszukiwania wciąż trwają – wyjaśnia P. Gdaniec. – Pewnych ustaleń funkcjonariusze z pionu kryminalnego co prawda dokonali, ale dla dobra poszukiwań więcej informacji udzielić nie mogę.

Do sprawy będziemy wracać.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*