Ostatni turniej sezonu zapaśniczego 2018 za nami!

Ostatni turniej sezonu zapaśniczego 2018 za nami!

Kartuska ekipa wraca do siebie z Pucharem Prezesa Wegi. Na zwycięstwo złożyły się pierwsze miejsca: Szymona Treder, Noe Wolskiego, Agnieszki Stankowskiej i Aurelii Godzińskiej.

Resized_20181208_113148_7084

Zdjęcie 1 z 13

Minizapasy, a więc współzawodnictwo najmłodszych, które jest dla każdej dyscypliny najważniejszym momentem, bo to tu przyszli mistrzowie stawiają swoje pierwsze kroki. Od początku zależy bardzo wiele, dla niektórych zwycięstwo jest mobilizacją, a porażka klęską, ale jedni i drudzy schodząc z maty myślą o zajęciu na najbliższym turnieju lepszego miejsca lub zwycięstwa tak jak w obecnym.

Kartuska ekipa wraca do siebie z Pucharem Prezesa Wegi. Na zwycięstwo złożyły się pierwsze miejsca: Szymona Treder, Noe Wolskiego, Agnieszki Stankowskiej i Aurelii Godzińskiej. Drugie lokaty przypadły: Jakubowi Treder, Dawidowi Konkel, Kewinowi Stencel i Jakubowi Chlechowicz. Ostatnie miejsce na podium przypadło: Michałowi Słupeckiemu, Bartłomiejowi Skierce oraz Pawłowi Leik. Piątą lokatę zdobył Lis Kacper. Powoli żegnamy ten sezon. W najbliższym czasie po uzyskaniu wyników z rywalizacji klubowej w kraju przedstawimy całościowe podsumowanie 2018 roku. Jeden dzień po Mikołaju, od Mikołaja wszystkiego dobrego dla naszych kibiców!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*