OCR Topliga

OCR Topliga: pierwszy ranking biegów przełajowych w Polsce

OCR Topliga, czyli ranking biegów przełajowych w Polsce rusza w roku 2017. Pula nagród to 10 tys. zł. Rejestracja zawodników trwa. Pierwsze zawody już pod koniec stycznia 2017 roku.

ocrt_liczby

Zdjęcie 1 z 4

Fot.: mat. organizatora

W komunikacie skierowanym do mediów czytamy: „W zawodach, organizowanych przez kilkanaście polskich marek, bierze udział od kilkuset do kilku tysięcy uczestników. Oprócz pokonania określonego dystansu, zawodnicy muszą zmierzyć się z przeszkodami oraz trudnym terenem. Naturalnym kierunkiem rozwoju branży było powstanie OCR Topligi.”

Zobacz też: TOP 10 biegów na Kaszubach [RANKING]

Projekt OCR Topliga (obstacle course racing) to propozycja zarówno dla szybkich zawodników, ale też aktywnych biegaczy, którzy bardzo często startują w zawodach biegowych. Już sam start gwarantuje podstawowe punkty określone w regulaminie. Najlepsza dwudziestka otrzyma dodatkowe punkty za zajęte miejsce.

Reklamy

OCR Topliga – jak chcą jej organizatorzy – ma objąć większość zawodów odbywających się w Polsce. Już teraz na długiej liście znajdziemy te najpopularniejsze jak Runmageddon, Spartan Race, Bieg Wulkanów, Formoza Challenge, Rage Run, Bieg Tygrysa, 4RUN i inne. Pełną (jeszcze nie zamkniętą) listę zawodów oraz kalendarium można znaleźć na oficjalnej stronie ligi: www.ocr-topliga.pl.

Pula nagród dla dziesięciu najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach to 10 000 zł! Rejestracja zawodników już ruszyła, a pierwsze zawody klasyfikowane do OCR Topligi odbędą się już pod koniec stycznia 2017 roku.

Skomentuj: OCR Topliga: pierwszy ranking biegów przełajowych w Polsce

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*