Nocny Marsz Świętojański w Gdyni: w deszczu i pod wiatr [ZDJĘCIA]

Nocny Marsz Świętojański w Gdyni i odbył się w deszczu. Było ciemno, mokro i wietrznie. Niesprzyjająca pogoda nie odstraszyła nordic walkerów. Zobacz zdjęcia!

bieg_swietojanski_gdynia_-004_800x492

Zdjęcie 1 z 95

Pierwsi rywalizację rozpoczęli nordic walkerzy. Na starcie stanęło 192 zawodników.  Wyszli oni na czterokilometrową trasę. Pierwszy dystans ten pokonał Mieczysław Drawc z Gdańska (00:24:13). Drugi na mecie zameldował się Adrian Teofil z Gdyni (00:24:28). Trzeci był Michał Piotrowski z Gdańska (00:24:54).Zobacz też: Nocny Bieg Świętojański w Gdyni: galeria uczestników [ZDJĘCIA]

Adrianna Lipko była najszybsza spośród pań. Na metę dotarła równo po 27 minutach. Drugie miejsce pośród kobiet zajęła Wioleta Szwichtenberg z Ostrzyc (00:27:03). Trzecia linię mety przekroczyła Joanna Labuda z Ostrzyc (00:27:05).

Skomentuj: Nocny Marsz Świętojański w Gdyni: w deszczu i pod wiatr [ZDJĘCIA]