Za nami XXV Gminny Koncert Kolęd w Stężycy

W Kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Stężycy odbył się XXV Gminny Koncert Kolęd. W jubileuszowym Koncercie wzięło udział 9 zespołów szkolnych, schole oraz dorośli.

01-XXV Koncert Koled - Stezyca 2018 - zKaszub (15)

01-XXV Koncert Koled - Stezyca 2018 - zKaszub (15)
Obraz 1 z 29

W kościele w Stężycy mogliśmy posłuchać występów takich zespołów i artystów, jak: Zespół „Promyki” z ZKiW w Stężycy, Chór „Cudaki” z ZKiW w Szymbarku, Zespół muzyczny „KOMAT” z parafii Wygoda, Wolontariat 50+ ze Stężycy, Schola z ZKiW w Stężycy, Zespół instrumentalno- wokalny z ZKiW z Gołubia, Schola „AUREOLA” z parafii z Klukowej Huty, Chór św. Grzegorza z parafii Stężyca i Gminna Orkiestra Dęta ze Stężycy.

Kościół wypełniony był po brzegi. Panowała świąteczna atmosfera. Za wykonanie dwóch pieśni bożonarodzeniowych uczestnicy otrzymali  dyplomy z podziękowaniem oraz karnet do kina. Po koncercie w kościele wszyscy udali się do szkoły na poczęstunek.

Za organizację i sprawny przebieg dyrektor Lucyna Kerlin podziękowała wójtowi – Tomaszowi Brzoskowskiemu, księdzu proboszczowi – Bogdanowi Lipskiemu, nauczycielkom prowadzącym – Angelice Adamczyk i Aleksandrze Przewodowskiej, nauczycielom i pracownikom odpowiedzialnym za organizację, opiekunom zespołów i uczestnikom oraz wszystkim przybyłym.

XXV Gminny Koncert Kolęd przeszedł do historii. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Wójta Gminy Stężyca Tomasza Brzoskowskiego.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*