ZKiW w Stężycy

Za nami XXV Gminny Koncert Kolęd w Stężycy

W Kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Stężycy odbył się XXV Gminny Koncert Kolęd. W jubileuszowym Koncercie wzięło udział 9 zespołów szkolnych, schole oraz dorośli.

no images were found

W kościele w Stężycy mogliśmy posłuchać występów takich zespołów i artystów, jak: Zespół „Promyki” z ZKiW w Stężycy, Chór „Cudaki” z ZKiW w Szymbarku, Zespół muzyczny „KOMAT” z parafii Wygoda, Wolontariat 50+ ze Stężycy, Schola z ZKiW w Stężycy, Zespół instrumentalno- wokalny z ZKiW z Gołubia, Schola „AUREOLA” z parafii z Klukowej Huty, Chór św. Grzegorza z parafii Stężyca i Gminna Orkiestra Dęta ze Stężycy.

Kościół wypełniony był po brzegi. Panowała świąteczna atmosfera. Za wykonanie dwóch pieśni bożonarodzeniowych uczestnicy otrzymali  dyplomy z podziękowaniem oraz karnet do kina. Po koncercie w kościele wszyscy udali się do szkoły na poczęstunek.

Reklamy

Za organizację i sprawny przebieg dyrektor Lucyna Kerlin podziękowała wójtowi – Tomaszowi Brzoskowskiemu, księdzu proboszczowi – Bogdanowi Lipskiemu, nauczycielkom prowadzącym – Angelice Adamczyk i Aleksandrze Przewodowskiej, nauczycielom i pracownikom odpowiedzialnym za organizację, opiekunom zespołów i uczestnikom oraz wszystkim przybyłym.

XXV Gminny Koncert Kolęd przeszedł do historii. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Wójta Gminy Stężyca Tomasza Brzoskowskiego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*