Najlepszy kebab w Kartuzach? Koniecznie odwiedź to miejsce!

Najlepszy kebab w Kartuzach? Koniecznie odwiedź to miejsce!

Smak mówi sam za siebie – nie ma lepszego kebaba w „stolicy Kaszub”! Nie wiesz o co chodzi? Koniecznie wybierz się do punktu „Bafra Kebab”, znajdującego się przy ulicy Gdańskiej w Kartuzach.

Kebab to danie uwielbiane przez dużą część polskiego społeczeństwa. Jego miłośnicy znają najlepsze miejsca, gdzie słynna „bułka z mięsem” to istny raj dla podniebienia. Któż z nich nie lubi świeżych surówek i warzyw oraz dobrze doprawionego mięsa w soczystym pieczywie? Takie „jedzonko” bez wapienia znaleźć można punkcie „Bafra Kebab”, znajdującym się przy ul. Gdańskiej w Kartuzach (obok sklepów CCC, Rossmann czy Neonet).

W „Bafrze…” znaleźć można szeroki wybór kebabów – zarówno klasycznej bułce, jak również w tzw. boksie lub tortilli. Nie brakuje też falafeli, czyli tzw.  „kebabów wege”. Kartuska „Bafra” stawia na świeżość produktów, z jakich robiony jest kebab – zarówno mięsa, jak też warzyw, dostarczanych po kilka razy w tygodniu.

Smak zaś mówi sam za siebie – nie ma lepszego kebaba w „stolicy Kaszub”! Warto dodać, że marka „Bafra Kebab” to popularna franczyza punktów z kebabem, znana i ceniona w całej Polsce, wyznaczająca wysokie standardy pracy oraz jakości wspomnianych produktów.

Szukasz pracy? Dobrze się składa ponieważ kartuski punkt „Bafra Kebab” szuka pracowników! Więcej na ten temat znajdziesz poniżej oraz na Facebooku!

Pełne menu „Bafra Kebab” znajdziesz poniżej:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*