Kartuzy. „Oblężenie” w barze mlecznym. „Jest lepiej, niż dobrze…”

Kartuzy. „Oblężenie” w barze mlecznym. „Jest lepiej, niż dobrze…”

Ogromne wręcz zainteresowanie wzbudziło otwarcie nowego baru mlecznego „Parkowa” w Kartuzach. Jak się dowiadujemy, wczoraj miejsce odwiedziły prawdziwe prawdziwe tłumy, a serwowane jedzenie jest smaczne „jak u mamy”. „Warto tutaj przyjść, mimo tego, że ludzi jest sporo. Jeśli chodzi o posiłki to jest lepiej niż dobrze” – mówią czytelnicy. A Wy byliście już w barze „Parkowa”?

Wczoraj do naszej redakcji wpłynęło kilka kilka zdjęć, jak również opinii, dotyczących nowo otwartego baru mlecznego w Kartuzach przy ul. Parkowej. Miejsce to, jak twierdzą nasi czytelnicy, jest istnym strzałem w dziesiątkę – jedzenie jest świeże, smaczne, a przede wszystkim bardzo tanie.

Jak się dowiadujemy, wczoraj kartuski bar mleczny przeżywał prawdziwe „oblężenie” – w godzinach okołopołudniwych odwiedziły go tłumy, a w kolejce do kasy należało czekać kilkadziesiąt minut. To wyłącznie dobry znak, bowiem oznacza to, że lokal będzie cieszył się dużym powodzeniem przez długi czas. A czy Wy byliście już w barze mlecznym „Parkowa”? Dajcie znać!

Reklamy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*