fot. MSN

Zgłoś się do Młodzieżowego Studia Nagrań!

Młodzieżowe Studio Nagrań (MSN) to projekt edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu kartuskiego. Jego celem jest umożliwienie uczestnikom rozwijania swojej pasji i nagrania utworu w półprofesjonalnych studyjnych. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w muzyce – zgłoś się już dziś!

 

Młodzieżowe Studio Nagrań MSN
fot. MSN

Młodzieżowe Studio Nagrań (MSN) to projekt edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu kartuskiego. Jego celem jest umożliwienie uczestnikom nagranie od jednego do trzech utworów w półprofesjonalnych studyjnych. Realizowany jest przez Towarzystwo Przyjaciół Ucznia „Horyzont” przy Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sierakowicach. Projekt współfinansowany jest przez Powiat Kartuski.

MSN także dla Ciebie!

W Młodzieżowym Studiu Nagrań trwa właśnie rekrutacja uczestników. Może w nim udział soliści/solistki oraz zespoły, składające się maksymalnie z 15 osób.

Wszystkie nagrane materiały zostaną zmiksowane i zmasterowane, a następnie udostępnione z krótką notką biograficzną na stronie MSN. Utwory wezmą udział w internetowej liście przebojów. Zwycięzca nagrać będzie mógł nagrać videoklip do swojego utworu.

Projekt potrwa do września 2019 roku. Jak zapowiadają organizatorzy, pierwsze nagrania rozpocząć mają się już w maju. Więcej szczegółów odnaleźć można na stornie Młodzieżowego Studia Nagrań.

Młodzieżowe Studio Nagrań MSN

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*