Mistrzostwa Świata Fit- Kid: Milenka z Chwaszczyna zajęła czwarte miejsce [ZDJĘCIA]

Mistrzostwa Świata Fit- Kid: Milenka z Chwaszczyna zajęła czwarte miejsce [ZDJĘCIA]

14 października 9-letnia mieszkanka gminy Chwaszczyno Milena Nosel zdobyła w swojej kategorii wiekowej i zawodniczek trenujących do 3 lat 4 miejsce na Mistrzostwach Świata Fit- Kid, które odbyły się w Serbii w miejscowości Pancewo.

Dla Mileny to pierwszy start w tak poważnych zawodach. Milena uczęszcza do szkoły podstawowej nr 35 Gdańsku Oliwie i trenuje w klubie GKS Stoczniowiec łyżwiarstwo figurowe. Fit- Kid to druga dyscyplina sportu, którą uprawia a uprawia ją w klubie sportowym ARABESKA pod okiem pani Katarzyny Rzyman.

Zobacz też: II Gminny Przegląd Talentów Artystycznych w Borkowie

W zawodach – oprócz Polek – wzięły udział zawodniczki z Niemiec, Włoch, Węgier, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Libanu, Cypru, Austrii, Słowacji, Bułgarii, Grecji, Serbii oraz Kazachstanu. Serdecznie gratulujemy naszej mieszkance i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. Fit – Kid stanowi połączenie kilku dyscyplin sportu. Dominującą rolę odgrywają sprawność, elastyczność, siła i poczucie rytmu. Podczas zawodów dzieci prezentują układ dowolny z choreografią wykonaną do wybranej przez siebie muzyki. Prezentowany program powinien obfitować w elementy siłowe, gimnastyczne i akrobatykę sportową.

Fot: Wojciech Rudnik, Aleksandra Nosel

Skomentuj:  Mistrzostwa Świata Fit- Kid: Milenka z Chwaszczyna zajęła czwarte miejsce [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*