Mirachowo. Skradziono panele fotowoltaiczne. Na miejscu widziano czarne auto

Mirachowo. Skradziono panele fotowoltaiczne. Na miejscu widziano czarne auto

Kolejne kradzieże w pow. kartuskim – tym razem łupem sprawców padły panele fotowoltaiczne w Mirachowie (gm. Kartuzy). Podobnie jak w przypadku zdarzeń w Kłosowie (gm. Przodkowo) oraz Sulęczynie, na miejscu widziano czarny samochód. Czy stoją więc za tym te same osoby?

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o kradzieży paneli fotowoltaicznych w nocy ze środy na czwartek przy ul. Podgórnej w Mirachowie (gm. Kartuzy). Jak twierdzi internautka, widziano w tym miejscu samochód – czarny passat na gdańskich numerach rejestracyjnych.

 

Nieprzypadkowo zwracamy uwagę na kolor pojazdu, bowiem kilka dni temu w Sulęczynie i Kłosowie (gm. Przodkowo) doszło do kradzieży z włamaniem na terenie prywatnych posesji. Sprawcy również poruszali się czarnym kombi. Czy może chodzić o te same osoby?

Reklamy

Zobacz również: Sulęczyno, Kłosowo. Włamują się na posesje. Poruszają się czarnym samochodem

Czekamy na kontakt z rzecznikiem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. Pokrzywdzeni z Mirachowa za udzielenie istotnych informacji w sprawie zaoferowali nagrodę.

2 komentarze

  1. Naprawdę jest Pan w stanie rozpoznać samochód na zdjęciu? Bo o ile nam wiadomo nawet policja dotąd nie była w stanie określić, jaki to dokładnie model. Gratulujemy więc 😉

  2. Serio nie macie o czym pisać? Samochód na zdjęciach to BMW serii 5 dokładnie E61. Większość ludzi mających pojęcie rozpozna model. I jak można w ogóle takie fajne auto do passata?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*