Mikołajki w Kaszubskim Centrum Sportów Walki

Mikołajki w Kaszubskim Centrum Sportów Walki [ZDJĘCIA]

Mikołajki w Kaszubskim Centrum Sportów Walki cieszyły się sporym powodzeniem. KCSW odwiedziło ponad 100 dzieci. Czekał na nie jednak nie tylko bohater tego dnia, ale i szereg konkursów i atrakcji. Zobacz zdjęcia!

mikolajki_kcsw_001

Zdjęcie 1 z 13

Fot.: KCSW

Najmłodsi wzięli udział w szeregu zajęć sportowych, zagrali na dmuchanym boisku piłkarskim, trenowali z Mikołajem na ringu, wzięli udział w krótkiej lekcji historii przy pojeździe militarnym i otrzymali słodycze. Na najlepszych uczestników konkursów czekały nagrody, a wśród nich pendrive’y, kupony na pizze, artykuły szkolne i słodkości.

Zobacz też: Kaszubskie Centrum Sportów Walki już otwarte [ZDJĘCIA]

– Chcemy, żeby u nas dzieci nie tylko spędzały aktywnie czas, ale po prostu, żeby dobrze się tu czuły – zaznacza Małgorzata Jażdżewska, manager KCSW. – Serdecznie zapraszamy dzieci na nasze treningi i już pracujemy nad kolejnymi wydarzeniami skierowanymi do najmłodszych.

Reklamy

Organizatorem przedsięwzięcia było Kaszubskie Centrum Sportów Walki w Kartuzach przy współpracy z klubem PCNP Rebelia Kartuzy, Akademią Piłkarską Szargan Somonino, Bemol Events i Muzeum Polskiego Czynu Zbrojnego w Armiach Sprzymierzonych w Borkowie.

Skomentuj: Mikołajki w Kaszubskim Centrum Sportów Walki [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*