Markbud Grzybno wielkim wygranym KHLPN

Markbud Grzybno wielkim wygranym KHLPN

Ostatnie mecze XXVIII edycji KHPLN wyłoniły zdobywców najwyższych trofeów ligi. Rozgrywki przyniosły sporo emocji i pięknej rywalizacji. Drużyny dały z siebie wszystko.

[Not a valid template]Pierwsze miejsce wywalczył zespół z Grzybna. Markbud rozbił dotychczasowego lidera Kwiaciarnię ZAREMBA Kartuzy, którzy w tym meczu stracili aż 10 bramek. Była to ich pierwsza porażka w tym sezonie.

Emocji nie zabrakło również w walce o brąz. W ostrej rywalizacji ELWOZ Szklana ostatecznie zwyciężył nad FC II Kartuzy 8:6. Mimo braku realnych szans na podium, kartuski zespół do spotkania podeszli bardzo ambitnie. Dzięki temu mecz okazał się bardzo emocjonujący.

Z wygranej ELOWZU nie cieszył się Gaz Rom. Zawodnicy tego zespołu po ostatniej kolejce mieli nadzieję na najniższe miejsce na podium. Mimo świadomości braku szans na 3 miejsce, do meczu z Chłodni Kartuzy podeszli bardzo profesjonalnie. Ostatecznie zdobyli w tym spotkaniu aż 23 bramki, tracąc zaledwie 2. Do takiego wyniku silnie przyczynił się Michał Kitowski, który zdobył 15 goli. Dzięki takiej liczbie bramek został królem strzelców.

Zespoły powalczą jeszcze o Puchar Ligi. Pierwsze spotkanie odbędzie się 4 marca o 11.30. Finał zaplanowany jest około godziny 15.00. Po nim nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników oraz zakończenie rozgrywek.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*