Po ośmiu kolejkach Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy ciągle liderem

Po ośmiu kolejkach Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy ciągle liderem

Za nami 8 kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Liderem pozostaje Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy, która w ostatniej kolejce zdobyła aż 25 bramek nie tracąc żadnej.

no images were found

Kwiaciarnia ma już 3 punkty przewagi na drugim zespołem w tabeli. Nie jest nim FC II Kartuzy, czego raczej przed tą kolejką wszyscy się spodziewali, a Markbud Grzybno, który po ciężkim boju zwyciężył Atut Kartuzy 4-2. Wspomniany wcześniej FC II Kartuzy niespodziewanie uległ drużynie ABA-Sport.pl 7-2. Trzeba powiedzieć, że wynik tego meczu odzwierciedla to co działo się na boisku i nie był dziełem przypadku.

Bardzo ważne punkty zdobył Elwoz Szklana, który pokonał Markaz Kartuzy 5-1. Elwoz awansował na 4 pozycję w tabeli i może nadal realnie myśleć o miejscu „na pudle”. Natomiast Markaz gra w kratkę. Zwycięstwa przeplata z porażkami, a bez ustabilizowanej formy raczej nie ma co myśleć o pozycjach medalowych na zakończenie rozgrywek.

Reklamy

W górę tabeli wspina się Amator Junior Kiełpino, który tym razem pokonał Krzewi Róg Garcz 7-3. Jednak najbardziej zacięty przebieg miało spotkanie Gaz Rom – Cube Kartuzy. Po 40 minutach gry nie udało się wyłonić zwycięzcy i mecz zakończył się wynikiem 4-4.

 

ELWOZ Szklana Markaz Kartuzy 5-1

Gaz-Rom CUBE Kartuzy 4-4

Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy Chłodnia Kartuzy 25-0

Atut Kartuzy Markbud Grzybno 2-4

ABA-Sport.pl FC II Kartuzy 7-2

Amator Junior Kiełpino Krzewi Róg Garcz 7-3

 

Ranking strzelców

  1.  Jakub Leszkiewicz Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy: 21 bramek
  2.  Sylwester Bielicki Markbud Grzybno: 15 bramek
  3.  Arkadiusz Miotk Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy: 13 bramek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*