Nowi dyrektorzy szkół w gminie Żukowo - Przemysław Czachorowski i Magdalena Zawistowska fot. UG w Żukowie

Magdalena Zawistowska i Przemysław Czachorowski nowymi dyrektorami szkół w gminie Żukowo

Od września, w wyniku przeprowadzonych konkursów, w niektórych szkołach w gminie Żukowo nastąpi zmiana na stanowisku dyrektorów szkół. Nowymi dyrektorami zostali: Magdalena Zawistowska oraz Przemysław Czachorowski.

Nowi dyrektorzy szkół w gminie Żukowo - Przemysław Czachorowski i Magdalena Zawistowska fot. UG w Żukowie
Nowi dyrektorzy szkół w gminie Żukowo – Przemysław Czachorowski i Magdalena Zawistowska fot. UG w Żukowie

Kończą swoją kadencję dyrektorzy następujących szkół podstawowych: SP Nr 1  im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie – Renata Stubińska – Nalewajek, SP im. Jana Pawła II w Przyjaźni – Jacek Karszny oraz SP im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie – Robert Zochniak, któremu w wyniku rozstrzygnięcia konkursowego ponownie powierzono stanowisko dyrektora tej placówki na okres 5 lat.

Nowym dyrektorem  Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie od 1 września br., zgodnie z wynikiem konkursu, został Przemysław Czachorowski.

Reklamy

Funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Przyjaźni obejmuje od 1 września Magda Zawistowska. W związku z nierozstrzygnięciem konkursu (komisja konkursowa nie wyłoniła kandydata na dyrektora),  Burmistrz Gminy Żukowo w porozumieniu z Pomorskim Kuratorem Oświaty w Gdańsku podjął decyzję o powierzeniu stawiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni Magdzie Zawistowskiej na okres 2 lat.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*