Koleżeński Trening Triathlonowy przed Prime Food Triathlon Przechlewo [ZDJĘCIA]

Koleżeński Trening Triathlonowy przed Prime Food Triathlon Przechlewo [ZDJĘCIA]

Koleżeński Trening Triathlonowy przed zaplanowanym na lipiec Prime Food Triathlon Przechlewo odbędzie się 9 lipca 2016 w Przechlewie. Poprowadzi go zawodnik i trener klubu Triathlon Koszalin – Radosław Gudaniec.

Triathlonowe-Powitanie-Lata_2015-1

Zdjęcie 1 z 3

mat. promocyjny organizatora

Koleżeński Trening Triathlonowy odbywa się co roku i jest ważnym elementem przygotowań do Prime Food Triathlon Przechlewo. W tym roku zamierzają w nim uczestniczyć m.in. triathloniści z Trójmiasta, Koszalina oraz członkowie klubu ZKS Contra Przechlewo.

Zobacz też: Garmin Iron Triathlon 2016. Trwają zapisy! Obowiązują limity miejsc!

– Szczegóły treningu będziemy dopracowywać w najbliższym czasie. Już teraz mogę jednak powiedzieć, że na pewno nie zabraknie na nim wszystkich trzech elementów triathlonowej rywalizacji: pływania w jeziorze Końskie, jazdy na rowerze i biegu – mówi Radosław Gudaniec, który poprowadzi Koleżeński Trening Triathlonowy. – Impreza będzie miała formę drużynowej zabawy. Każdy uczestnik będzie mógł podjąć decyzję, czy startuje w jednej, dwóch czy we wszystkich konkurencjach – dodaje trener.

Reklamy

Do wygrania pakiet startowy na dowolny dystans Prime Food Triathlon Przechlewo 2016 i wiele niespodzianek. Po treningu wspólne grillowanie.

– Koleżeński Trening to tak naprawdę „ostatni dzwonek” dla osób, które zastanawiają się nad startem i chcą przetestować trasę wrześniowej rywalizacji. To również propozycja dla wszystkich pływaków, rowerzystów i biegaczy z Przechlewa i okolic, którzy chcą miło spędzić lipcowy weekend i poznać innych Tribohaterów – mówi Paweł Nowak, prezes zarządu Prime Food i jeden ze współorganizatorów wydarzenia.

Prime Food Triathlon Przechlewo odbędzie się w dniach 3-4 września 2016. W Przechlewie odbędą się rywalizacje na dystansach indywidualnych: 112,99 km, 56,5 km i 28,25 km oraz sztafety na dystansie 56,5 km. Podczas imprezy rozegrane zostaną także Mistrzostwa Enea Tri Tour na dystansie 56,5 km oraz 112,99 km. Organizatorzy imprezy planują moc atrakcji dla wszystkich zawodników i kibiców (m.in. w ramach projektu „#Tripaka #Przechlewo”).

Skomentuj:  Prime Food Triathlon Przechlewo: w lipcu koleżeński trening [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*