Klinika którą założyli Kaszubi

Klinika którą założyli Kaszubi

Z przyjemnością przedstawiamy nowe centrum medyczne – Alfa Clinic, które zapewnia wysokiej jakości usługi medyczne pacjentom w każdym wieku. Nowoczesne […]

Z przyjemnością przedstawiamy nowe centrum medyczne – Alfa Clinic, które zapewnia wysokiej jakości usługi medyczne pacjentom w każdym wieku. Nowoczesne technologie, wykwalifikowani lekarze i przyjazna atmosfera – to wszystko czeka na Ciebie w naszym centrum medycznym.

Jeżeli poszukujecie państwo szybkiej diagnostyki, badania i leczenia a zarazem oczekujecie przyjaznego otoczenia i miłego serdecznego personelu oraz profesjonalizmu i empatii  ze strony lekarzy, to wszystko znajdziecie w naszym centrum medycznym Alfa Clinic  w Gdańsku. Personel oraz specjaliści z naszej kliniki to wysoko wykwalifikowana kadra doskonale znająca potrzeby pacjenta. Liczymy się z ich potrzebami i opiniami, dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować, postawić diagnozę i zaproponować odpowiedniego specjalistę w celu dalszego leczenia. Alfa Clinic to centrum medyczne, które nastawione jest na leczenie i pomoc pacjentów szczególnie z Pomorza i Kaszub, tym bardziej że założyli ją właśnie z potrzeby serca i chęci niesienia pomocy –  sami Kaszubi. Otwarci jesteśmy  jednak na pacjentów z całej Polski. Niektóre zabiegi wykonywane są po raz pierwszy na Pomorzu tylko u nas jako innowacyjne. Tym samym zasięg naszych usług rozszerza się na inne regiony kraju. 

Nasze usługi obejmują nie tylko profilaktykę, diagnostykę, leczenie oraz rehabilitację, ale także poradnictwo i edukację zdrowotną. Stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do pacjenta, z uwzględnieniem jego potrzeb i wymagań.

Oferujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych oraz obrazowych, które umożliwiają szybką i skuteczną diagnostykę różnych schorzeń.

Nasze centrum medyczne posiada wygodne i przestronne gabinety, które pozwalają na przeprowadzenie kompleksowych badań oraz zabiegów medycznych w sprzyjającej atmosferze. Zapewniamy pełną dyskrecję i poufność danych medycznych. 

Wśród naszych specjalizacji znajdziesz te zabiegowe jak i niezabiegowe : 

  •  Zabiegowe :
  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna
  • Chirurgia naczyniowa
  • Chirurgia plastyczna
  • Dermatologia
  • Medycyna estetyczna

 

  • Niezabiegowe : 

 

 

 

 

Odwiedź naszą stronę : Alfa Clinic Centrum Medyczne 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług Alfa Clinic. To miejsce, gdzie zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta są najważniejsze. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości usług medycznych jesteśmy w stanie szybko reagować i pomóc wielu pacjentom. Bardzo cieszy nas fakt, iż dostajemy wiele pozytywnych opinii naszych zadowolonych pacjentów. 
Umówić można się  telefonicznie i online. Znajdziesz nas  również w aplikacji  znanylekarz.pl  

Umów wizytę :

Rejestracja

575 701 602
kontakt@alfa-clinic.pl

Poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-14:00


ALFA CLINIC CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.
ul. Gen. Władysława Andersa 20/U1
80-175 Gdańsk

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*