Kino „Za Rogiem” w Chmielnie dla Nikodema

Ma 6 lat i dziecięcy nowotwór mózgu. Nikodem to wiecznie uśmiechnięty chłopiec z Chmielna, który potrzebuje naszej pomocy. Do akcji włączyło się m.in. kino „Za Rogiem” w Chmielnie.

 – W Sylwestra zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy ośrodkowego układu nerwowego- medulloblastoma anaplastyczna- najwyższy stopień złośliwości. 4 stycznia przeszedł bardzo skomplikowaną operację usunięcia guza w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Rozpoczął już chemioterapię pod opiek a lekarzy z CZD i czeka go bardzo długa, wyczerpująca walka – czytamy na stronie pomagam.pl, gdzie organizowana jest zbiórka pieniędzy dla Nikodema. 

Pieniądze potrzebne są na koszty okołomedyczne, transportu i rehabilitacji. Kolejny etap, jaki przed 6-letnim Nikodemem, tow yjazd do niemieckiej kliniki leczenia tego typu nowotworów u dzieci. Tam  przez 1,5 miesiąca zostanie poddany codziennym naświetleniom protonami.

Tutaj link do zbiórki dla Nikosia – Nikoś bije się z rakiem

D akcji włączyło się także kino w Chmielnie. Warto pójść na seans filmowy 13 lutego i wesprzeć 6-letniego Nikodema. Szczegóły poniżej:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*