Kartuzy. Wkrótce szkolenie dla sprzedawców alkoholu

Kartuzy. Wkrótce szkolenie dla sprzedawców alkoholu

Jesteś przedsiębiorcą, który sprzedaje alkohol? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu, które już niebawem odbędzie się w kartuskim urzędzie. Omówione na nim zostaną zagadnienia, związane m. in. z zakazem sprzedaży alkoholu nieletnim czy radzeniem sobie w trudnych sytuacjach, kiedy konieczna jest asertywna odmowa klientowi.

Burmistrz Kartuz i gminna komisja rozwiązywania problemów alkoholowych serdecznie zapraszają przedsiębiorców i pracowników sprzedających napoje alkoholowe na terenie gminy Kartuzy na nieodpłatne szkolenie, dotyczące obowiązujących przepisów prawa, związanych ze sprzedażą i podawaniem napojów alkoholowych oraz kontrolą sprzedaży.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kartuzach (ul. Gen. Józefa Hallera 1) w sali konferencyjnej w środę 20 października w godzinach od 12.30 do 14.00. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez firmę „Nowe Horyzonty”  i obejmować będzie porady dla sprzedawców napojów alkoholowych, m. in. dotyczące kwestii zakazu sprzedaży, reklamy napojów alkoholowych, koncesji czy opłat.

Poruszone zostaną również zagadnienia, związane z rozpoznawaniem wieku na podstawie wyglądu, piciem alkoholu wśród młodzieży bądź radzeniem sobie w sytuacjach trudnych, kiedy konieczna jest asertywna odmowa klientowi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*