Kartuzy. Trwają poszukiwania 44-latki – AKTUALIZACJA

Kartuzy. Trwają poszukiwania 44-latki – AKTUALIZACJA

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach prowadzą poszukiwania zaginionej 44-letniej Anny Łukasiak. Kobieta ostatni raz była widziana około godziny 10.20 w Kartuzach przy ul. Ceynowy. AKTUALIZACJA godz. 18.30 – Jak informuje sierżant Aldona Domaszk z KPP w Kartuzach, dzięki udostępnieniom i zamieszczonym informacjom kobieta się odnalazła.

Od tamtego momentu 44-latka nie wróciła do miejsca zamieszkania oraz nie kontaktowała się z rodziną. Od momentu zgłoszenia funkcjonariusze prowadzą poszukiwania, sprawdzają miejsca, do których kobieta mogłaby iść oraz weryfikują wszelkie otrzymane informacje w tej sprawie.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety, proszone są o kontakt z policją pod numerem 47 742 22 22 lub 112.

Reklamy

Rysopis: wzrost około 170 cm, średnia budowa ciała, włosy czarne do ramion. W dniu zaginięcia ubrana w jasno-brązową kurtkę, czarne legginsy, buty pół-kozaki na obcasie koloru czarnego, brązową torebkę i różnokolorowy szal.

AKTUALIZACJA godz. 18.30 – Jak informuje sierżant Aldona Domaszk z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, dzięki udostępnieniom i zamieszczonym informacjom kobieta się odnalazła.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*