Kartuzy. Sukces „katolika” – szkoła na wysokim miejscu w ogólnopolskim rankingu

Kartuzy. Sukces „katolika” – szkoła na wysokim miejscu w ogólnopolskim rankingu

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II jest jedyną z powiatu kartuskiego, która znalazła się w pierwszym tysiącu szkół podstawowych w Polsce na liście rankingowej w ogólnopolskim rankingu szkół podstawowych 2023 roku, opublikowanym przez portal WaszaEdukacja.pl. KSP w Kartuzach jest dokładnie na 394 miejscu. Dyrekcja szkoły zaprasza również na dzień otwarty, który już niebawem!

Ranking uwzględnia 10 306 publicznych oraz niepublicznych szkół podstawowych.

Stworzony został na podstawie wyników z egzaminu ósmoklasisty oraz osiągnięć z olimpiad przedmiotowych organizowanych z zakresu jednego z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty, których laureaci i finaliści są zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu.

Reklamy

Wszystkie dane, potrzebne do stworzenia rankingu szkół podstawowych, pozyskane zostały z takich instytucji jak OKE, CKE oraz MEiN.

19 marca (niedziela) w godzinach od 8.00 do 13.30 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Kartuzach organizuje dzień otwarty. Podczas dnia otwartego będzie można uzyskać informacje, dotyczące zwiększonej ilości godzin z poszczególnych przedmiotów, zajęć dodatkowych oraz sukcesów kartuskiego „katolika”.

Będą także obecni nauczyciele i uczniowie, od których rodzice kandydatów i sami kandydaci bezpośrednio będą mogli otrzymać informacje o atmosferze panującej w KSP.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*