Kartuzy. Kino w KCK rusza za 2 dni! Znamy repertuar

Kartuzy. Kino w KCK rusza za 2 dni! Znamy repertuar

Ci, którzy czekali na uruchomienie w „stolicy Kaszub” kina z prawdziwego zdarzenia, właśnie się doczekali. W specjalnie przygotowanej, uzupełnionej m. in. o profesjonalny projektor i nagłośnienie sali Kartuskiego Centrum Kultury, już za 2 dni wyświetlone zostaną pierwsze filmy. „Drugim etapem będzie zbudowanie pochyłej widowni, tak jak w dużych kinach w Trójmieście” – zapowiada dyrektor KCK Małgorzata Paździor-Król.

Entuzjaści pomysłu uruchomienia w „stolicy Kaszub” kina mają powody do zadowolenia. Już za 2 dni w sali Kartuskiego Centrum Kultury wyświetlone zostaną pierwsze filmy, a z pełnym repertuarem zapoznać się można TUTAJ.

Wśród filmów znajdują się takie tytuły, jak: „Kot w butach: Ostatnie życzenie”, „W trójkącie” czy „Niebezpieczni dżentelmeni”. Nie zabraknie też cyklu „Nadrabiamy zaległości”, w ramach którego zobaczyć będzie można takie produkcje, jak „Johnny” czy np. „Listy do M”.

Reklamy

-Ekran, projektor, a także nagłośnienie kinowe z prawdziwego zdarzenia to zaledwie pierwszy etap powstania kina. Drugim etapem będzie zbudowanie pochyłej widowni, tak jak w dużych kinach w Trójmieście – mówi Małgorzata Paździor-Król, dyrektor Kartuskiego Centrum Kultury. – Zakładam, że będzie ona gotowa najdalej za 3 miesiące.

Jak podoba Wam się pomysł uruchomienia kina w Kartuzach? Na który film się wybieracie?

Zobacz również: Małgorzata Paździor-Król: „Dom kultury jest miejscem wszystkich mieszkańców…”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*