Kartuzy. Kino ma swój fanpage na Facebooku

Kartuzy. Kino ma swój fanpage na Facebooku

Chcesz być na bieżąco z repertuarem Kina Kartuzy? Śledź jego fanpage na Facebooku, który niedawno został uruchomiony. Znajdziesz tam m. in. informacje o ruszających od dzisiaj seansach Johna Wicka 4.

Kino, działające od jakiegoś czasu przy Kartuskim Centrum Kultury, zdaniem wielu mieszkańców Kartuz okazało się strzałem w dziesiątkę. Wreszcie bowiem w „stolicy Kaszub” na dużym ekranie oglądać można najnowsze produkcje filmowe.

Kolejnym krokiem, jak zapewniała w styczniu dyrektor KCK Małgorzata Paździor-Król, ma być budowa pochyłej widowni, tak jak w dużych kinach w Trójmieście. W międzyczasie zaś Kino Kartuzy uruchomiło swój własny fanpage na Facebooku.

Reklamy

Tam będą na bieżąco pojawiać się informacje o aktualnym repertuarze i nie tylko. Jednocześnie już od dzisiaj (4 maja) do niedzieli 7 maja w Kinie Kartuzy oglądać można najnowszą część przygód Johna Wicka. Poniżej zwiastun filmu:

Zobacz również: Małgorzata Paździor-Król, dyrektor KCK w Kartuzach: „Razem z pracownikami przeżywamy wielką zmianę, uczymy się bardziej wytężonej pracy…”

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*