Kartuzy. Drużyna „dwójki” reprezentantem powiatu na 24 Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych

Kartuzy. Drużyna „dwójki” reprezentantem powiatu na 24 Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych

Uczniowie kartuskiej „dwójki” od dawna słyną z osiągnięć, jak również zamiłowania do gry w szachy. Nie jest więc zaskoczeniem, że drużyna szkoły w Kartuzach będzie reprezentować powiat w półfinałach wojewódzkich 24. Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. Na Igrzyskach Dzieci zaś pow. kartuski reprezentować będzie szkoła z Żukowa.

Z końcem września w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach odbyły się Powiatowe Eliminacje Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych oraz Powiatowe Eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych.

Gry turniejowe przebiegły w atmosferze „fair play”. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do wzajemnej rywalizacji, aby wyłonić najlepszą drużynę. I tak zwycięzcami tych eliminacji, którzy będą reprezentować powiat kartuski w półfinałach wojewódzkich zostali:

Reklamy

51 Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych – 1 miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie

24 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych – 1 miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*