Kartuskie Biegi Uliczne: trening przed biegiem na 10 km [ZDJĘCIA]

Kartuskie Biegi Uliczne: trening przed biegiem na 10 km [ZDJĘCIA]

Kartuskie Biegi Uliczne już w sobotę, 18 czerwca. Dzisiaj zaś o godz. 18 w parku Solidarności w Kartuzach rozpoczął się trening przed biegiem głównym na 10 km. Chętni przebiegli dziesięciokilometrową trasę biegu, wiodącą wokół Jeziora Klasztornego Dużego. Zobacz zdjęcia!

20160615_Kaszuby_Biegaja_Trening

Zdjęcie 39 z 39

Fot.: Michał Konkol

Kartuskie Biegi Uliczne, jako się rzekło, zaplanowane zostały na sobotę, 18 czerwca br. Impreza w parku Solidarności rozpocznie się o godz. 9. Złoży się na nią  16 biegów dla dzieci i młodzieży, przygotowanych w ramach Małe Kaszuby Biegają, oraz bieg główny na 10 km. 

Zobacz też: Runmageddon w Gdyni: trening w Kartuzach [ZDJĘCIA]

Trasa  Kartuskiej 10 powiedzie wokół Jeziora Klasztornego Dużego. Start o godz. 11 nastąpi z ulicy gen. J.Hallera z miejsca znajdującego się na wysokości Urzędu Miasta Kartuzy. Meta zaś będzie zlokalizowana w parku Solidarności. Zawodnicy pobiegną po malowniczej i urozmaiconej trasie. 

Reklamy

Na mecie biegacze otrzymają medale, ciepły posiłek, nagrody. Rozlosowane zostaną również trzy telewizory. Zawodnicy sklasyfikowani zostaną w 15 kategoriach.  Wyróżnieni zostaną również najlepsi mieszkańcy miasta i gminy Kartuzy.
Na imprezę serdecznie zapraszają: Urząd Miejski Kartuzy oraz Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej.
Każdy z zawodników oraz kibiców będzie mógł wesprzeć akcję zbierania plastikowych nakrętek dla Milenki.

Skomentuj: Kartuskie Biegi Uliczne: trening przed biegiem na 10 km [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*