Kapsel Race w Żukowie: turniej w gimnazjum [ZDJĘCIA]

Kapsel Race w Żukowie: turniej w gimnazjum [ZDJĘCIA]

Niecodzienny turniej odbył się w czwartek w Żukowie. W hali sportowej gimnazjum zagrano w … kapsle ! Czy popularna gra sprzed kilku dziesięcioleci wróci do łask? Zobacz, jak przebiegał turniej Kapsel Race w Żukowie! Obejrzyj zdjęcia!

no images were found

Kapsel Race w Żukowie: pierwszy turniej

Kapsel Race w Żukowie  odbył się po raz pierwszy. Jego pomysłodawcą i koordynatorem był sołtys Przyjaźni – Krzysztof Krasowski. Skąd pomysł?- Z młodości, sam zawsze grałem będąc dzieciakiem. Teraz trzeba młodych wyciągnąć z domu – mówi pan Krzysztof.

Zobacz też:  TV z Kaszub: Paweł Pytka o przygodzie z piłką [WIDEO]

Frekwencja nie była wysoka. Zagrało ośmiu zawodników. Do gry włączyli się również nauczyciele wychowania fizycznego z Żukowa oraz sam pomysłodawca turnieju. Rywalizacja była zacięta, a młodzi zawodnicy wykazali się ogromną cierpliwością i opanowaniem. Na wszystkich uczestników czekały nagrody ufundowane przez gminę Żukowo oraz radę rodziców.

Reklamy

Kapsel Race w Żukowie: niska frekwencja

– Wielka szkoda, że przyszło tak mało chętnych. Teraz bardzo trudno zachęcić młodzież do wychodzenia z domu, ale mamy nadzieję, że pomysł z grą w kapsle uda nam się jeszcze wykorzystać. – mówiła dyrektor Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza – Pani Mirosława Żołna.

Wyniki turnieju Kapsel Race w Żukowie:

Szkoła Podstawowa z Przyjaźni:

I miejsce – Błażej Ramczyk

II miejsce – Marcin Król

IV miejsce – Szymon Kleisa

Gimnazjum Żukowo:

I miejsce – Jakub Swenda

II miejsce – Kacper Plicht

IV miejsce – Dominik Szadach

Skomentuj: Kapsel Race w Żukowie: turniej w gimnazjum [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*