Kaplica. Wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Co stało się z 52-latkiem?

Kaplica. Wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Co stało się z 52-latkiem?

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują 52-latka, który ostatni raz był widziany w poniedziałek 21 marca 2022 roku. 52-latek o godzinie 13 wyszedł z domu w miejscowości Kaplica (gm. Somonino) i udał się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory mężczyzna nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie kontaktował się z rodziną.

W miniony czwartek policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu Marka Pakura. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 52-latek w dniu 21 marca 2022 roku o godzinie 13 wyszedł z domu w miejscowości Kaplica i udał się w nieznanym kierunku. Mężczyzna od tamtej pory nie powrócił do domu i nie kontaktował się z rodziną.

Zaginiony jest krępej budowy ciała, ma włosy ciemne i krótkie oraz zarost – bródka. Ubrany w jasną kurtkę z czarnymi napisami, granatowy dres, czapka zielona, buty adidas – kolor ciemny granatowy.

Reklamy

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach nr tel. 47 742 22 18, 47 742 22 40 lub dyżurnym KPP Kartuzy nr 47 742 22 22.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*