Kamil Mateja będzie walczył na FEN 17 ” Baltic Storm”

Kamil Mateja został dostrzeżony przez łowców głów federacji sportów walki Fight Exclusive Night. Będzie walczył na FEN 17 „Baltic Storm”. Turniej odbędzie się 12 maja w Hali Gdynia Arena.

Źródło: http://fen-mma.com/

Kamil Mateja na topie!

Kamil Mateja jest w świetnej formie. Świetnie się spisał w Mistrzostwach Polski, które Rebelia zorganizowała w marcu w Kartuzach. Bardzo dobry start zaliczył też w w miniony weekend w Nowym Targu , gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w Kickboxingu Low-kick.

Zobacz też:  Mistrzostwa Polski w Kickboxingu kick-light: sukces Rebelii Kartuzy [ZDJĘCIA]

W mistrzowskim turnieju w Nowym Targu uczestniczyło 206 zawodników. Kamil Mateja powtórzył marcowy sukces z Mistrzostw Polski w Kartuzach, gdzie zdobył złoty medal. Stoczył on 3 zaciekłe pojedynki, z których jeden wygrał przed czasem. Najcięższym  z nich okazał się półfinałowy. Zawodnik Rebelii Kartuzy zmierzył się z przeciwnikiem  z  z Sanoka.

Walka była bardzo trudna. Zawodnicy walczyli o każdy punkt. Przeciwnik z Sanoka w 3 rundzie odskoczył na kilka punktów, co pozwoliło mu zdobyć mistrzowski tytuł. Rebelia na Kaszuby przywiozła brąz.

– Kamil stoczył bardzo dobre pojedynki, w których nokautował swoich oponentów, zabrakło troszkę obycia ringowego, które miał nasz przeciwnik, wielokrotny medalista ME I MŚ – mówi trener Patryk Zaborowski. Wspólnie z zawodnikiem wyciągamy wnioski i wprowadzamy drobne poprawki do planu szkolenia aby w przyszłym roku przywieźć złoto – deklaruje szef Rebeliantów.

Kamil Mateja w Baltic Arenie

Kamil Mateja ostatnimi sukcesami zwrócił na siebie uwagę łowców głów federacji FEN. Kamil podpisał kontrakt. Wystąpi Hali Gdynia Arena  podczas FEN 17 ” BALTIC STORM”.  Reprezentant PCNP Rebelia Kartuzy skrzyżuje rękawice z wojownikiem znanym  z programu Warsaw Shore, emitowanym przez MTV. Bilety na walkę dostępne w Kaszubskim Centrum Walki przy ul. Węglowej 1h.

Walka do obejrzenia na żywo 12 maja w Hali Gdynia Arena, a transmisja w Polsacie.

 

Skomentuj: Kamil Mateja  będzie walczył na FEN 17 ” Baltic Storm” 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*