Jesteś mieszkańcem gm. Żukowo? Weź udział w projekcie „Muzyczne Rodziny”

Jesteś mieszkańcem gm. Żukowo? Weź udział w projekcie „Muzyczne Rodziny”

Europejska Fundacja Promocji Kultury Wyspa Artystów zaprasza mieszkańców gminy Żukowo do udziału w projekcie „Muzyczne Rodziny”. To kolejny po dwóch edycjach (Artystów Powiatu Kartuskiego i Muzycznych Rodzinach Gminy Sierakowice) muzyczny projekt promujący lokalnych wykonawców.

Projekt adresowany jest do rodzinnych zespołów wokalnych i instrumentalnych działających na terenie gminy Żukowo, a jego celem jest promocja lokalnych artystów oraz umacnianie więzi międzypokoleniowych. Szczególne zaproszenie kierowane jest do zespołów składających się z kilku pokoleń np. dziadkowie, rodzice i dzieci, bądź nawet… pradziadkowie.

​Uczestnicy projektu wezmą udział w nagraniu płyty w profesjonalnym studiu nagrań, a utwory z płyty opublikowane zostaną w internecie, oraz przesłane do stacji radiowych i lokalnych mediów. Warunki uczestnictwa w projekcie:

Reklamy

-Zespół musi działać na terenie gminy Żukowo
-Przynajmniej połowa członków zespołu musi być mieszkańcami gminy Żukowo
-W projekcie nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, a pierwszeństwo mają rodziny wielopokoleniowe.

Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wyspaartystow.pl i przesłać jego zdjęcie lub skan na adres biuro@wyspaartystow.pl

Do wiadomości można też dołączyć krótkie filmy z prób czy występów, nagrania dyktafonem, linki do materiałów w serwisie YouTube lub mediach społecznościowych. Zadanie współfinansowane jest z budżetu gminy Żukowo w ramach programu Lokalne Partnerstwo. Partnerem programu jest Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie.

Europejska Fundacja Promocji Kultury Wyspa Artystów istnieje od 2014 roku i zajmuje sie odkrywaniem, edukacją i promocją osób uzdolnionych artystycznie.

Artyści Powiatu Kartuskiego – zespoły
https://youtube.com/playlist?list=PLg3V5-Gyljtnjo1R5bvrE9h2TuE7h6Mos&si=WtZrQiwuUYdXjXaD

Muzyczne Rodziny Gminy Sierakowice
https://youtube.com/playlist?list=PLg3V5-GyljtmyRxy1V390Ny9YAtTjBKYS&si=6hXge3LLuGGFjZfX

Śpiewający seniorzy gminy Żukowo
https://youtube.com/playlist?list=PLg3V5-GyljtllZG_JbWT9eIaUSgHD8ZY9&si=F143PjUQa4rlrbcg

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*