Kolorowy i domowy Jarmark Wielkanocny w Sierakowicach [ZDJĘCIA]

Kolorowy i domowy Jarmark Wielkanocny w Sierakowicach [ZDJĘCIA]

Już za tydzień świętować będziemy Wielkanoc. Dużym zainteresowaniem cieszył się dzisiejszy I Jarmark Wielkanocny w Sierakowicach. Przyciągał on rękodziełami oraz pysznymi wypiekami.

IMG_3338

Zdjęcie 1 z 76

W niedzielę po raz pierwszy w Sierakowicach odbył się Jarmark Wielkanocny. Zgromadził on sporę rzeszę osób zainteresowanych lokalnymi wyrobami rękodzielniczymi oraz kulinarnymi. Szczególnie ciekawym punktem była zagroda z żywymi zwierzętami.

Jarmark Wielkanocny w Sierakowicach

W czasie Jarmarku swoje wyroby prezentowali lokalni rękodzielnicy. Zakupić można było drewniane zabawki i figurki, świece z pszczelego wosku, wyroby ceramiczne oraz ekologiczne kosmetyki.

-Jarmark jest okazją by skorzystać z pięknej pogody i być może zaopatrzyć się w prezenty świąteczne. Wierzę, że to dobra okazja by zapoznać się z asortymentem lokalnych rękodzielników –  mówi Judyta Kroskowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury.

Ogromną popularnością cieszyły się również specjały przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Była to również okazja do interakcji z zwierzętami. Zagroda znajdująca się na Jarmarku cieszyła się sporą uwagą, zwłaszcza najmłodszych.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*