W minioną niedziele już po raz trzeci odbył się Turniej FIFA organizowany przez Młodzieżową Grupę Doradczą przy Wójcie Gminy Przodkowo. Turniej jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Atmosfera panująca podczas turnieju była bardzo miła, aczkolwiek nie zabrakło gry pełnej emocji i rywalizacji, szczególnie w czasie trwania finału. Po zaciętej walce, na najniższym miejscu podium stanął Maciej Halman. Na miejscu drugim uplasował się Karol Arendt. Zwycięzcą został Paweł Głowienka.






![Wielkie kaszubskie święto w Żukowie! Dzéń Jednotë Kaszëbów 2019 [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/03/Dzien-Jednosci-Kaszubow-2019-DJK-Zukowo-fot.-zKaszub.info-IMG_0534-150x150.jpg)


![III Regionalna Bitwa Kulinarna: zwycięstwo Jastarni [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/04/III-Regionalna-Bitwa-Kulinarna-zwyciestwo-Jastarni-ZDJECIA-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze