Grzybno. Dobre wieści dla mieszkańców. Powstanie teren rekreacyjny

Grzybno. Dobre wieści dla mieszkańców. Powstanie teren rekreacyjny

Mieszkańcy Grzybna koło Kartuz doczekają się długo oczekiwanego terenu rekreacyjnego w swojej miejscowości. Rada Miejska podjęła dziś decyzję o sprzedaży działek przy zbiegu dwóch ulic. O potrzebie stworzenia takiego miejsca wielokrotnie mówiła radna z Grzybna Halina Steinka.

Mieszkańcy Grzybna mają powody do radości. Kartuscy radni podczas trwającej właśnie sesji Rady Miejskiej wyrazili dziś zgodę na zakup działek z przeznaczeniem na teren rekreacyjny dla mieszkańców. Planowana jest tam m. in. budowa placu zabaw. Obie działki znajdują się przy zbiegu ulic Pogodnej i Jastrzębiej.

O potrzebie zagospodarowania takiego terenu w Grzybnie wielokrotnie wspominała radna Halina Steinka, m. in. kiedy jej klub radnych „Checz” składał propozycje do przyszłorocznego budżetu. Jak wówczas twierdziła radna, społeczność Grzybna bardzo liczy na to, że w ich miejscowości pojawi się tego rodzaju miejsce.

Reklamy

-Dotąd społeczność miejscowości nie miała takiego miejsca, gdzie mogłaby spędzić czas na świeżym powietrzu bądź gdzie organizowane byłyby wydarzenia dla społeczności Grzybna. Myślę, że są to sprawy ważne dla ludzi, niezbędne – mówiła wówczas H. Steinka. Pełną treść uchwały znaleźć można poniżej:

uchwała grzybno

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*