Dzisiejszego poranka mieszkańcy Kaszub mogli podziwiać pięknie gorejące niebo. Niecodzienny widok, był wyraźnym znakiem obecności świętego Mikołaja. Z pewnością tak piękny poranek był cudownym podarunkiem dla wszystkich, którzy jeszcze nie otrzymali swoich prezentów!

fot. nadesłane







![Przyszli na świat… Dzieci urodzone w kartuskim szpitalu [2018.10.26]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/10/26102018_niemowlaki-12-150x150.jpg)


Najnowsze komentarze