Gołubie Kaszubskie. Zaginęła 17-latka. Policja zaczęła poszukiwania

Gołubie Kaszubskie. Zaginęła 17-latka. Policja zaczęła poszukiwania

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Gdaniec z Gołubia Kaszubskiego. Informacja wczoraj obiegła Facebook, a dziś potwierdziła ją kartuska policja, która dąży do ustalenia miejsca pobytu dziewczyny.

W sobotę 2 października po godzinie 8 Wiktoria wyszła z domu swoich dziadków w Borkowie (gm. Żukowo) z zamiarem powrotu pociągiem do swojej rodzinnej miejscowości – Gołubia Kaszubskiego (gm. Stężyca). Niestety, do tej pory nie wróciła, ani nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i najbliższymi. Wiktoria wzięła ze sobą granatową walizkę i telefon komórkowy bez karty SIM. Legitymacja szkolna została w domu.

W dniu zaginięcia między godziną 17, a 18, Wiktoria widziana była w Borkowie, gdy szła pieszo w stronę Żukowa. Jak czytamy na Facebookowej stronie „Śladem Zaginionych„, gdzie pierwotnie pojawiła się informacja o zaginięciu, dziewczyna może aktualnie przebywać w okolicy Chorzowa, w województwie śląskim, gdyż stamtąd pochodzi jej chłopak. Sprawa jest rozwojowa. Monitoringi oraz wszelkie sygnały będą sprawdzane.

Reklamy

Rysopis 17-latki: wzrost około 160 cm, włosy blond, długie, oczy niebieskie, znaki szczególne – blizny po samookaleczeniu na rękach i udach. Niestety najbliżsi nie wiedzą, w co dokładnie była ubrana w chwili zaginięcia. Na pewno miała na sobie, jak czytamy na Facebooku, rajstopy typu „kabaretki”.

Informacje o zaginięciu potwierdza Piotr Gdaniec z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. Jak podkreśla, czynności, zmierzające do ustalenia miejsca pobytu dziewczyny, nieustannie trwają.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej Wiktorii lub znają jej aktualne miejsce pobytu, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. 47 7422222, numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką policji. Można też skontaktować się bezpośrednio ze stroną „Śladem Zaginionych” w wiadomości prywatnej lub przez e-mail: slademzaginionych1@onet.pl.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*