Gokken Cup Żukowo zdominowali gospodarze

Gokken Cup Żukowo zdominowali gospodarze

280 zawodników z 14 klubów z Polski i 1 z Rosji wzięło udział w zawodach Gokken Cup Żukowo, które odbyły się w stolicy kaszubskiego haftu w sobotę, 4 czerwca.

– Walki toczyły się na 5 matach przez prawie 11 godzin – mówi Agata Uwijała. – Klub Sportowy Gokken okazał się niegościnny i zdobył łącznie 39 złotych  medali, 25 srebrnych oraz 35 brązowych, zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej klubów – dodaje przedstawicielka klubu. 

Zobacz też: Gokken Chwaszczyno: zawodnicy zdobyli w Rumi 29 medali

Zorganizowany przez KS Gokken Chwaszczyno turniej należy do grupy zawodów rankingowych Pomorskiej Ligi Karate. W ramach tego rankingu zdobywcy pierwszych 4 miejsc w swoich kategoriach otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez Pomorski Związek Karate. 

Reklamy

– Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować turniej.  Szczególne podziękowanie należą się powiatowi kartuskiemu oraz gminie Żukowo – zapewnia Agata Uwijała. 

Fot.: Gokkone Chwaszczyno

Na zdjęciu srebrni medaliści kumite drużynowego chłopców 14-15 lat w składzie: Dawid Szodrowski, Kacper Czarnecki, Szymon Kuśpiet i Adam Piotrkowski

Skomentuj: Gokken Cup Żukowo zdominowali gospodarze 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*